Ana Gösterim

ASO Model Fabrika Haziran Ayında Neler Yaptı

LABORLAB ve ÇAMSAN ORDU Model Fabrika Ziyareti

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı

Model Fabrika olarak 3. Verimlilik ve Teknoloji fuarında standımızı açtık ve ziyaretçilerimize çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik.

TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu

TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Belma Yılmazyiğit ve Kurul Üyeleri ASO 1.OSB’de faaliyet gösteren Model Fabrika ‘yı ziyaretetti. ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette  Model Fabrika Direktörü Sn. Ufuk Kaya’dan Model Fabrika hakkında bilgi aldılar.

 

İŞİM Deneyimsel Eğitimler

ASO Model Fabrika’da İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi ile Deneyimsel Eğitimlerimizin tamamladık. Katılımcılarımız; Yalın Üretime Giriş, Standartlaştırılmış İş, Gemba Problem Çözme, OEE, SMED, Otonom Bakım , 5S konularında eğitim aldılar ve atölyelerimizde öğrendiklerini uyguladılar.

 

Bakan Yardımcımızın Model Fabrika Ziyareti

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Fatih KACIR Ankara Sanayi Odası Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezini ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldı.

 

Hacettepe Meslek Yüksek Okulu Yalın Üretim Eğitimi

Hacettepe Meslek Yüksek Okulu katılımcılarına verdiğimiz Yalın Üretim eğitimini başarı ile tamamladık. Eğitim kapsamında Yalın Felsefe, İsraf Yürüyüşü, OEE, SMED, Gemba, Endüstri 4.0’a Bakış konularında teorik ve pratik eğitimlerimizi tamamladık.

 

Fragman Eğitimimiz

ASO Model Fabrika olarak Ankara’da bulunan değerli sanayi işletmelerinden gelen katılımcılarımızla Fragman Eğitimlerimizi tamamladık. Fragman Eğitimimiz kapsamında;
Yalın Felsefe
Gemba Problem Çözme
SOP vb. konularda teorik ve pratik eğitimler verildi.